Baner
Anketa
RK Garešnica u prvom dijelu sezone osvaja ? mjesto na tablici

PostHeaderIcon DJEČACI 2002 BORBENI U PRELOGU

U četvrtom kolu gostovali smo u Prelogu. Prvu utakmicu protiv domaćina otvaramo ležerno znajući da smo jača ekipa  i da će rezultat doći, ali nikako da to ostvarimo na terenu, ipak na odmor se odlazi sa dva pogotka prednosti. Žilavi protivnik osjeća da bi mogao nešto više jer opet uz mali fond igraća teško stvaramo prednost,

Više...

PostHeaderIcon DOBRA IGRA DJEČAKA 2002

U trećem krugu bili smo domaćini favoriziranoj ekipi Virovitice. Hendikepirani sa izostankom tri standardna igrača, ulazimo odlučno i motivirano sa čvrstom obranom i brzom tranzicijom igre. Igra se gol za gol i prvo poluvreme završava nerješeno 10:10. U nastavku odlični gosti koriste naše greške i slabu realizaciju i odlaze u jednom trenutku na plus tri, ali mi se vraćamo  na gol zaostatka gdje stajemo. U nedostatku izmjena gosti uz puno sreće pobjeđuju sa 19:17.

U drugoj utakmici protivnik je Slatina koja je objektivno dosta slabija ekipa od nas, ali prazni i umorni naši dečki se muče  igrajući gol na gol uz puno očekivanih grešaka te prvo poluvrijeme završava s 8:6 za našu ekipu. Drugo poluvreme dečki dolaze do daha i postupno prije svega individualnom kvalitetom dolazimo do pobjede 18:11.  Ipak ostaje Žaljenje za propuštenom prilikom u prvoj utakmici gdje smo bili nadomak pobjede, ali to nam je podstrjeh  da još jače treniramo i da više ne propuštamo takve prilike.

PostHeaderIcon KADETKINJE PROTIV SENIORKI VELIKOG TROJSTVA

RK Garešnica (ml.kadetkinje): RK Veliko Trojstvo 35:34 (15:14)

U prijateljskoj utakmici snage su odmjerile mlade Garešničanke i iskusne gošćeiz Velikog Trojstva. Garešničanke impresionirane svojim starijim suparnicama u igru ulaze u grču,puno griješe pogotovo u predaji lopte. Griješe i gošće što je zapravno i glavno obilježje ove utakmice. Trener Garešnice tijekom utakmice stalno mjenja sastav dajući priliku svim igračicama, koje koriste priliku i upisuju se u strijelce. Rezultatska neizvijesnost traje do pred sam kraj kada Grešničanke stvaraju prednost od četiri pogotka, ali opet čine nekoliko pogrešaka pa utakmica završava s minimalnom prednošću domaćih rukometašica.

Garešnica: Belak, D.Popović ,Delić 1, K.Popović 2, Vojtela 2, Karanović 10, Santo 3, Uđbinac 6, Kožuhar 1, Greidl, Pokopac 4, Planinčić 2, Stojanović, Mihalić 2, Rohlik 2.

Veliko Trojstvo: Grgić,Mukovec, Biškupić 4, Bodo, Rupa2, M.Bošnjak 6, Emili, Komljenović, P. Bošnjak, Dukić 8, Jolić 5, Čizmazija 6, Svalina, Posavac, Matić 3, Šanteković.

PostHeaderIcon DJEVOJČICE 2002 USPJEŠNO STARTALE U DRŽAVNOJ LIGI

Naše djevojčice 2002 godišta i mlađe uspješno su krenule u državnoj ligi gdje su igrale s ekipama Virovitice i Darde.

Više...

PostHeaderIcon DJEČACI GOSTOVALI U VIDOVCU

U drugom krugu državne lige za dječake 2002 godišta, gostovali smo u Vidovcu. Prvu utakmicu igramo protiv RK Varaždina koji od samog početka pokazuje svoju snagu ali mi se držimo u egalu do rezultata 4:6. Zbog krive izmjene dajemo protivniku šansu da se lako odljepi na 6 golova razlike koju povećavaju do poluvremena na 7:14. U nastavku krećemo odlučnije i približavamo se na samo 5 golova zaostatka ali više nismo mogli. Ubacujemo sve igraće do kraja jer nam više rezultat nije bio bitan i gubimo utakmicu s 20-29. Protivnik je popunjen na svim pozicijama i s izvrsnim golmanskim parom. Druga utakmica protiv Trnovca počinje s negativnih -3 i s puno tehničkih grešaka. Protivnik čvrst na momente i grub za tu dobnu skupinu. Poluvreme završava sa samo 9:8. podižemo čvrstinu u obrani  i tjeramo protivnike na veliki broj tehničkih grešaka i isforsiranih šuteva gdje se iskazuje naš vratar i u neizvjesnoj završnici s dvije brze polukontre dolazimo do zaslužene pobjede rezultatom 18:17. Pohvala za naše dečke jer tako se brane boje svoga kluba.